Witamy na stronie Ogrody Hortus
Ul. Akademicka 18/2, 95-063 Rogów
502-687-552, 601-93-90-80
Pn-Sob 08:00 - 18:00

Ogrody HORTUS

Ogrody Hortus to firma rodzinna, posiadająca wieloletnie doświadczenie. Nasza działalności rozpoczęła się w 1992 roku. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania ogrodów i innych terenów zieleni.

Posiadamy fachową wiedzę, doświadczenie i umiejętności, które zdobyliśmy m. in. podczas długoletniej współpracy z Arboretum SGGW w Rogowie. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów. Nasza praca rozpoczyna się od wykonania indywidualnego projektu, następnie projekt jest realizowany, w późniejszym etapie zajmujemy się pielęgnacją gotowego ogrodu.

Poza ofertą dotyczącą projektowania i urządzania ogrodów, świadczymy również usługi takie jak: odkomarzanie, czyszczenie chodników, czyszczenie elewacji, pranie tapicerki meblowej i samochodowej.

1
Projektowanie
Wykonanie projektu zieleni oraz plantowanie ziemi. Wszystko wykonane zgodnie ze wskazówkami Klienta oraz zgodnie ze sztuką.
2
Wykonanie
Przygotowanie nawierzchni, montaż instalacji oświetlania i nawadniania, zakładanie trawników, budowa murków oczek wodnych, nasadzanie.
3
Pielęgnacja
Koszenie, aeracja, opryskiwanie, nawożenie trawników, roślin, przycinanie, naprawy systemów, czyszczenie oczek wodnych, elementów architektury.